Bloemen voor Barbara
Schrijver: Dick van Maasland
Regie: Ronald Janssens
Speeldata: 5 & 5 maart 2010
Spelers: Toon Jespers, Marie-Angèle Van Eynde, Christel Hochsteyn, Ward Van Eynde, Anita Van Rossem, Leon Nelissen, Monique Boucquey, Hilde D’haemer, Marcel Verheijen
Tech. ploeg: Liliane De Graef, Leen D’haemer, Herman Vermeiren, Luc Van de Velde, Jacqueline Lysen
Korte inhoud:
Ivo Smit die op het punt staat directeur te worden, van een NV die in diamanten doet, wordt in zijn nauwgezette voorbereiding verstoord door een paar kleine gebeurtenissen, die echter in een rap tempo verergeren en ingewikkelder worden.
De, in zijn ogen nog te jonge, dochter komt haar vriend voorstellen en zijn vrouw krijgt, onderweg naar de kapper, een ongeluk. En zo zit Ivo ineens tegen zijn wil met een huis vol vreemde vogels.
Tot overmaat van ramp doorkruist een zekere Barbara, met bloemen, zijn pad en ontdekt mevrouw Delsing, medewerkster bij zijn bedrijf, dat er een partij diamanten is ontvreemd.