Een kus van een rus

Schrijver: Ray Cooney
Regie: Ann Goetschalckx & Marc Van Dijck
Speeldata: 15, 16, 22 & 23 maart 1996

Spelers: Anita Van Rossem, Francis Van Deuren, Toon Jespers, Ann Goetschalckx, Eric Debruyne, Marc Van Dijck, Ronald Janssens, Hilde D’haemer, Diane De Graef, Ellen Claessens

Tech. ploeg: Jacqueline Lysen, Ronald Beckers, Patty Tytgat, Bernd Geysbregts

Korte inhoud:

Wanneer Commandant Rommens van de Belgische zeemacht een namiddag vrijaf neemt, verwacht hij zeker niet te midden van een rare ontvoeringszaak met mogelijke politieke gevolgen terecht te komen. 

Zal de, zogezegd, gekidnapte Russische balletdanser blijven? Of zal de Russische geheime dienst hem ontdekken? Zal een Belgische politieagente het komplot ontwarren? 

Moet daarom de verloofde van Rommens dochter plots zelf als marine-commandant doorgaan? En moet daarom die nep-commandant zich daarna ook nog eens in een balletkostuum wringen? Zal de vriendin des huizes het ook als tweede mevrouw Rommens kunnen waarmaken? 

En omdat iedereen verdacht wordt of in het komplot betrokken geraakt is, is zelfs de brave tuinman en een toevallig binnenlopende buur een medeplichtige.